Promocje na artykuły elektryczne

Wszystkie artykuły elektryczne, znajdujące się w hurtowniach firmy Alfa Elektro, to produkty najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasze towary posiadają korzystny stosunek ceny do jakości. Wychodzimy Państwu naprzeciw, opracowując atrakcyjne oferty promocyjne.

Zachęcamy do brania udziału w akcjach promocyjnych, zdobywania atrakcyjnych nagród i korzystania z uzyskanych upustów!


eHandel - Promocja z okazji dnia dziecka

Weź udział w promocji z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka! W okresie 09-30.05.2018 r. zrób zakupy przez platformę eHandel Alfa Elektro za kwotę powyżej 9 999 zł netto i odbierz jedną z nagród za grosz!

 

*Promocja obejmuje cały asortyment Alfa Elektro zamawiany przez platformę eHandel z wyjątkiem kabli, przewodów oraz ZH. Nagrody moga różnić się od przedstawionych na zdjęciach. Uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda w okresie promocji. Organizator ma prawo do wymiany nagrody na inną o tej samej wartości i zbliżonych parametrach. Warunkiem wydania nagrody jest brak przeterminowanych zobowiązań płatniczych Uczestnika w stosunku do Organizatora oraz zaakceptowanie Regulaminu, który jest dostępny na stronie http://alfaelektro.com.pl/resources/eHandel/regulamin.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz