Promocje na artykuły elektryczne

Wszystkie artykuły elektryczne, znajdujące się w hurtowniach firmy Alfa Elektro, to produkty najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasze towary posiadają korzystny stosunek ceny do jakości. Wychodzimy Państwu naprzeciw, opracowując atrakcyjne oferty promocyjne.

Zachęcamy do brania udziału w akcjach promocyjnych, zdobywania atrakcyjnych nagród i korzystania z uzyskanych upustów!


Philips - Graj z najlepszymi i wygrywaj!

Graj z najlepszymi i wygrywaj! Weź udział w nowej promocji Philips i Alfa Elektro. W okresie od 25 kwietnia do 30 czerwca 2018 r. kup produkty promocyjne Philips i odbierz nagrodę za 1 grosz! O szczegóły pytaj w naszych oddziałach.

Promocją objęte są produkty Philips: LED tuby Philips i PILA, oprawy Philips LEDINAIRE, Oprawy Philips Coreline.

Za skumulowany zakup produktów promocyjnych o wartościach mieszczących się w kolejnych progach zakupowych Uczestnik otrzymuje:

  • PRÓG Ikwota min. 1 000 zł netto - Uczestnik otrzymuje Gadżety kibica: szalik z napisem Polska i czapkę z daszkiem z napisem Polska w cenie promocyjnej 1 grosz.
  • PRÓG II kwota min. 3 000 zł netto - Uczestnik otrzymuje Koszulkę Reprezentacji Polski (replika) w cenie promocyjnej 1 grosz.
  • PRÓG III kwota min. 5 000 zł netto - Uczestnik otrzymuje Piłkę Mistrzostw Świata PIŁKA NOŻNA adidas TELSTAR WORLD CUP OMB w cenie promocyjnej 1 grosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zobacz

Regulamin + załącznik