Promocje na artykuły elektryczne

Wszystkie artykuły elektryczne, znajdujące się w hurtowniach firmy Alfa Elektro, to produkty najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasze towary posiadają korzystny stosunek ceny do jakości. Wychodzimy Państwu naprzeciw, opracowując atrakcyjne oferty promocyjne.

Zachęcamy do brania udziału w akcjach promocyjnych, zdobywania atrakcyjnych nagród i korzystania z uzyskanych upustów!


Schneider Electric - POCZUJ PIŁKARSKI KLIMAT

Weź udział w promocji Poczuj piłkarski klimat! Kup produkty Schneider Electric z grupy osprzętu elektroinstalacyjnego i odbierz nagrodę za grosz! Promocja trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2018 r.

 

Za skumulowany zakup produktów promocyjnych o wartościach mieszczących się w kolejnych progach zakupowych Uczestnik otrzymuje:

  • PRÓG Ikwota min. 500 zł netto – Uczestnik otrzymuje Tester napięcia Schneider Electric IMT 23009 lub Koszulkę kibica w cenie promocyjnej 1 grosz.
  • PRÓG IIkwota min. 2 000 zł netto – Uczestnik otrzymuje Kartę podarunkową do Media Markt/Decathlon o wartości 100 zł lub Torbę sportową w cenie promocyjnej 1 grosz.
  • PRÓG III kwota min. 4 000 zł netto – Uczestnik otrzymuje Kartę podarunkową do Media Markt/Decathlon o wartości 250 zł lub Torbę sportową i polar kibica w cenie promocyjnej 1 grosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zobacz
Regulamin