Promocje na artykuły elektryczne

Wszystkie artykuły elektryczne, znajdujące się w hurtowniach firmy Alfa Elektro, to produkty najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasze towary posiadają korzystny stosunek ceny do jakości. Wychodzimy Państwu naprzeciw, opracowując atrakcyjne oferty promocyjne.

Zachęcamy do brania udziału w akcjach promocyjnych, zdobywania atrakcyjnych nagród i korzystania z uzyskanych upustów!


LED-POL - Olimpijska promocja

Nie czekaj! Weź udział w Olimpijskiej promocji! W okresie od 1 lutego do 31 marca 2018 r. kup produkty Led-Pol i odbierz nagrodę za grosz! Promocją objęty jest cały asortyment Led-Pol.

Za skumulowany zakup produktów promocyjnych o wartościach mieszczących się w kolejnych progach zakupowych Uczestnik otrzymuje:

  • PRÓG Ikwota min. 500 zł netto – Uczestnik otrzymuje: zestaw dłut MAKITA SDS PLUS (3szt) w skrzyneczce aluminiowej lub kartę upominkową RTVeuroAGD o wartości 40 zł w cenie promocyjnej za 1 grosz.
  • PRÓG II kwota min. 1 000 zł netto – Uczestnik otrzymuje: kieszeń elektryka P-71738 z pasem P-81000 MAKITA lub kartę upominkową RTVeuroAGD o wartości 80 zł w cenie promocyjnej za 1 grosz.
  • PRÓG III kwota min. 1 500 zł netto – Uczestnik otrzymuje: wiertarka Makita serii Maktec M600 lub  kartę upominkową RTVeuroAGD o wartości 120 zł w cenie promocyjnej za 1 grosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz
Regulamin