Promocje na artykuły elektryczne

Wszystkie artykuły elektryczne, znajdujące się w hurtowniach firmy Alfa Elektro, to produkty najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasze towary posiadają korzystny stosunek ceny do jakości. Wychodzimy Państwu naprzeciw, opracowując atrakcyjne oferty promocyjne.

Zachęcamy do brania udziału w akcjach promocyjnych, zdobywania atrakcyjnych nagród i korzystania z uzyskanych upustów!


Philips - Make Light Work

Weź udział w promocji Alfa Elektro i Philips - MAKE LIGHT WORK. W okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2017 r. kup produkty objęte promocją za minimum 1000 zł netto i odbierz nagrodę za grosz!

Promocją objęte są następujące produkty marki „Philips”: źródła światła Philips LED, źródła światła PILA LED, oprawy LED marki LEDINAIRE, oprawy profesjonalne Philips LED z serii Coreline, oprawy zewnętrzne Philips BGS213 Malaga LED oraz czujniki OccuSwitch Philips.

PRÓG I - za skumulowany zakup produktów za min. 1000 zł netto uczestnik otrzymuje kartę paliwową Orlen o wartości 80 zł lub voucher do sklepów Euro RTV AGD za 1 grosz.

PRÓG II - za skumulowany zakup produktów za min. 3000 zł netto uczestnik otrzymuje kartę paliwową Orlen o wartości 270 zł netto voucher do sklepów Euro RTV AGD za 1 grosz.

PRÓG III - za skumulowany zakup produktów za min. 5000 zł netto uczestnik otrzymuje kartę paliwową Orlen o wartości 500 zł netto voucher do sklepów Euro RTV AGD za 1 grosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zobacz

Regulamin