Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy.  Alfa Elektro stawia na ludzi aktywnych, zaangażowanych w pozyskiwanie wiedzy i stale podnoszących swoje kwalifikacje. Oferujemy możliwość pracy i rozwoju w prestiżowej firmie, motywacyjny system wynagradzania, niezbędne narzędzia pracy, a także szkolenia produktowo - handlowe.

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia dotyczące pracy w naszej firmie. Osoby zainteresowane pracą w Alfa Elektro prosimy o przesłanie CV poprzez formularz bądź na adres: rekrutacja@alfaelektro.pl

Pracownik Magazynu

Ogłoszenie trwa od 2018-01-04 do 2018-02-03

Aktualnie poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w Centrum Magazynowym w Chorzowie.

Zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru;
  • kompletowanie zamówienia;
  • wydawanie towaru;
  • kontrola dostaw;
  • utrzymywanie porządku i czystości na magazynie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku;
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie karnetów sportowych.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 833, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w Alfa Elektro Sp. z o.o."