Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy.  Alfa Elektro stawia na ludzi aktywnych, zaangażowanych w pozyskiwanie wiedzy i stale podnoszących swoje kwalifikacje. Oferujemy możliwość pracy i rozwoju w prestiżowej firmie, motywacyjny system wynagradzania, niezbędne narzędzia pracy, a także szkolenia produktowo - handlowe.

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia dotyczące pracy w naszej firmie. Osoby zainteresowane pracą w Alfa Elektro prosimy o przesłanie CV poprzez formularz bądź na adres: rekrutacja@alfaelektro.pl

Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Ogłoszenie trwa od 2018-01-04 do 2018-02-03

Zakres zadań na stanowisku:

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
  • Obsługa klienta (bezpośrednia, telefoniczna, mailowa),
  • Doradztwo techniczne,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży elektrotechnicznej
  • Znajomości lokalnego rynku
  • Praktycznej umiejętności stosowania technik sprzedaży i negocjacji
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz wysokiej motywacji do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie aktywności sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne.