Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy.  Alfa Elektro stawia na ludzi aktywnych, zaangażowanych w pozyskiwanie wiedzy i stale podnoszących swoje kwalifikacje. Oferujemy możliwość pracy i rozwoju w prestiżowej firmie, motywacyjny system wynagradzania, niezbędne narzędzia pracy, a także szkolenia produktowo - handlowe.

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia dotyczące pracy w naszej firmie. Osoby zainteresowane pracą w Alfa Elektro prosimy o przesłanie CV poprzez zamieszczone poniżej ogłoszenie. Jeśli nie oferujemy w danej chwili pracy zgodnej z Twoimi zainteresowaniami - zachęcamy do złożenia spontanicznej aplikacji poprzez formularz.

Przedstawiciel handlowy w branży elektrotechnicznej

Ogłoszenie trwa od 2018-04-27 do 2018-05-27

Główny zakres obowiązków:

  • Realizacja budżetu sprzedażowego;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Dbanie o długofalowe relacje z nowymi i obecnymi Klientami na powierzonym terenie;
  • Doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży do klientów B2B, preferowane branże: elektrotechniczna, budowlana, sanitarna, oświetleniowa lub pokrewne;
  • Wysokiej orientacji na cel, dynamizmu w działaniu;
  • Predyspozycji zawodowych tj.: umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, wysoka kultura osobista oraz samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność;
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika oraz znajomość branży elektrotechnicznej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie aktywności sportowej sportowych;
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.