Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy.  Alfa Elektro stawia na ludzi aktywnych, zaangażowanych w pozyskiwanie wiedzy i stale podnoszących swoje kwalifikacje. Oferujemy możliwość pracy i rozwoju w prestiżowej firmie, motywacyjny system wynagradzania, niezbędne narzędzia pracy, a także szkolenia produktowo - handlowe.

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia dotyczące pracy w naszej firmie. Osoby zainteresowane pracą w Alfa Elektro prosimy o przesłanie CV poprzez zamieszczone poniżej ogłoszenie. Jeśli nie oferujemy w danej chwili pracy zgodnej z Twoimi zainteresowaniami - zachęcamy do złożenia spontanicznej aplikacji poprzez formularz.

Administrator Bazy Produktów

Ogłoszenie trwa od 2018-08-02 do 2018-09-01

Najważniejsze obowiązki na oferowanym stanowisku to:

  • bieżące wprowadzanie nowych produktów do baz danych,
  • aktualizacja istniejących indeksów towarowych,
  • kontrola cen i warunków zakupu,
  • współpraca wewnątrz-firmowa.

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości Excela,
  • podstawowej wiedzy z zakresu elektrotechniki, logistyki bądź informatyki,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się,
  • umiejętności skutecznego pozyskiwania informacji w oparciu o dostępne źródła danych,
  • predyspozycji zawodowych, takich jak: dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • samodzielność, w realizacji zadań, komunikatywność, otwartość
  • wykształcenia wyższego technicznego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowej wiedzy,
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę,
  • atrakcyjne benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez Aplikuj!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.