Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy.  Alfa Elektro stawia na ludzi aktywnych, zaangażowanych w pozyskiwanie wiedzy i stale podnoszących swoje kwalifikacje. Oferujemy możliwość pracy i rozwoju w prestiżowej firmie, motywacyjny system wynagradzania, niezbędne narzędzia pracy, a także szkolenia produktowo - handlowe.

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia dotyczące pracy w naszej firmie. Osoby zainteresowane pracą w Alfa Elektro prosimy o przesłanie CV poprzez zamieszczone poniżej ogłoszenie. Jeśli nie oferujemy w danej chwili pracy zgodnej z Twoimi zainteresowaniami - zachęcamy do złożenia spontanicznej aplikacji poprzez formularz.

Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Ogłoszenie trwa od 2018-05-09 do 2018-06-08

Główny zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów;
  • Obsługa klienta (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna);
  • Doradztwo techniczne;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży elektrotechnicznej bądź instalacyjnej;
  • Znajomości lokalnego rynku;
  • Praktycznej umiejętności stosowania technik sprzedaży i negocjacji;
  • Bardzo dobrej ogranizacji pracy własnej oraz wysokiej motywacji do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie aktywności sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę Alfa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Obrońców Westerplatte 81 w Katowicach zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".