Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy ludzi, którzy pragną połączyć swój rozwój i sukces zawodowy z rozwojem i sukcesem naszej firmy.  Alfa Elektro stawia na ludzi aktywnych, zaangażowanych w pozyskiwanie wiedzy i stale podnoszących swoje kwalifikacje. Oferujemy możliwość pracy i rozwoju w prestiżowej firmie, motywacyjny system wynagradzania, niezbędne narzędzia pracy, a także szkolenia produktowo - handlowe.

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia dotyczące pracy w naszej firmie. Osoby zainteresowane pracą w Alfa Elektro prosimy o przesłanie CV poprzez formularz bądź na adres: rekrutacja@alfaelektro.pl

Przedstawiciel Handlowy, Zielona Góra/PH

Ogłoszenie trwa od 2017-03-10 do 2017-04-09

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji z klientami.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • dbanie o długofalowe relacje z nowym i obecnymi Klientami na powierzonym terenie;
  • realizowanie budżetów sprzedażowych;
  • zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bądź na podobnym stanowisku pracy;
  • niezbędnej wiedzy technicznej z zakresu elektroniki (preferowane wykształcenie kierunkowe),
  • znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego;
  • duża samodzielność i samodyscyplina;
  • nastawienie na realizację celu i determinacja w działaniu;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • pewność siebie, energiczność;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;
  • pakiet szkoleń przygotowujący do pracy;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę Alfa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Obrońców Westerplatte 81 w Katowicach zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".