Czy możliwe jest uzyskanie rabatów?

Tak, udzielamy rabatów. Ich wielkość zależy między innymi od wielkości zamówienia, długości współpracy, formy płatności. Są indywidualnie ustalane z Klientem.

Czy w hurtowniach Alfa Elektro można uzyskać pomoc techniczną?

Oczywiście. Pracownicy naszych hurtowni to grono inżynierów-doradców technicznych. Alfa Elektro posiada status Autoryzowanego Punku Compact'a NSX, przyznany przez firmę Schneider Electric. W wyspecjalizowanej placówce w Katowicach można uzyskać wyczerpujące informacje dotyczące adaptacji wyłączników Compact NSX, a także nabyć gotowy aparat w zakresie prądów znamionowych od 100 do 630A, uzyskując przy tym pełną gwarancję jakości wykonania. Alfa Elektro posiada również Autoryzowane Punkty Techniczno-Handlowe stanowiące zaplecze kompetencyjne dla całej sieci hurtowni. Klienci mogą zwrócić się do najbliższej placówki, a nasi pracownicy zapewnią doradztwo techniczne w zakresie szeroko rozumianej oferty firmy Schneider Electric oraz kompleksowe dostawy wymaganej aparatury.

Czy oferujecie Państwo szkolenia dla Klientów?

Tak. Organizujemy szkolenia dla naszych Klientów z zakresu oferowanych przez Alfa Elektro produktów oraz usług. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych przedstawicieli naszych Dostawców i obejmują zarówno szkolenia techniczne, jak i asortymentowe, wraz z prezentacją oferowanych produktów i nowych rozwiązań technicznych. O szczegóły prosimy pytać w naszych oddziałach.

Czy hurtownie mają swoje magazyny?

Oczywiście każda z hurtowni dysponuje swoim magazynem. Nasze placówki działają w oparciu o zintegrowany system komputerowy, który umożliwia szybką obsługę poprzez bezpośredni dostęp do towarów znajdujących się w dwóch magazynach centralnych.

Czy jest możliwe dostarczenie towaru bezpośrednio do Klienta? Jeśli tak to na jakich warunkach?

Tak, istnieje możliwość dostarczenia towaru we wskazane przez Klienta miejsce. Warunkiem jest zakup powyżej pewnej kwoty. O szczegóły prosimy pytać w najbliższym oddziale.

Czy jesteście w stanie dostarczyć kable na bębnach?

Oczywiście. Dysponujemy specjalistycznym transportem do kabli, który umożliwia rozładunek i załadunek bębnów na placu budowy.

Czy hurtownie Alfa Elektro przyjmują zużyte baterie?

Tak. Jest taka możliwość. Prosimy o kontakt z naszymi hurtowniami.

Czy hurtownie Alfa Elektro przyjmują zużyte świetlówki?

Tak. Nasi klienci mają możliwość zwrotu zużytych świetlówek.

Czy możecie dostarczyć przewody i kable na bębnach bezzwrotnych?

Tak. Część naszych dostawców dostarcza nam przewody i kable na bębnach bezzwrotnych.