Z życia hurtowni Alfa Elektro

Aktualności

Sieć hurtowni sprzętu elektrycznego Alfa Elektro rozwija się w zawrotnym tempie. Aby  ułatwić Państwu nadążanie za tempem zmian zachodzących w naszej firmie, przygotowaliśmy dział aktualności. Znajdują się tutaj wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące bieżącej działalności naszych placówek na terenie całego kraju. Zapraszamy do lektury!


Alfa Elektro - Nowe centrum dystrybucji

Jednym z kluczowych projektów realizowanych w naszej firmie w 2018 roku jest uruchomienie nowego centrum dystrybucji. Realizacja ta zakończy dotychczasowy model obsługi klientów przez dwa magazyny centralne, a cały proces dystrybucji do klientów z całej Polski będzie odtąd realizowany z jednego miejsca. Nowe centrum logistyczne będzie miało powierzchnię 16100 m2, co pozwoli nam na utrzymywanie jeszcze większych stanów magazynowych, zapewnienie szerszego asortymentu produktów, a także maksymalizację sprawności łańcucha dostaw.

Stworzenie nowego centrum dystrybucji i zmiana procesu logistycznego podyktowane są przede wszystkim dążeniem do udoskonalania naszego serwisu dostaw. Wprowadzone zmiany wynikają również z rozwoju handlu internetowego w kanale B2B, który wymaga dostosowania logistyki do jego potrzeb.  

Każdego dnia dbamy o to, by usługi naszej firmy były na najwyższym poziomie i jesteśmy przekonani, że uruchomienie nowego centrum dystrybucji spełni oczekiwania naszych klientów.