Z życia hurtowni Alfa Elektro

Aktualności

Sieć hurtowni sprzętu elektrycznego Alfa Elektro rozwija się w zawrotnym tempie. Aby  ułatwić Państwu nadążanie za tempem zmian zachodzących w naszej firmie, przygotowaliśmy dział aktualności. Znajdują się tutaj wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące bieżącej działalności naszych placówek na terenie całego kraju. Zapraszamy do lektury!


eHandel - Promocja z okazji dnia dziecka

Weź udział w promocji z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka! W okresie 09-30.05.2018 r. zrób zakupy przez platformę eHandel Alfa Elektro za kwotę powyżej 9 999 zł netto i odbierz jedną z nagród za grosz!

 

*Promocja obejmuje cały asortyment Alfa Elektro zamawiany przez platformę eHandel z wyjątkiem kabli, przewodów oraz ZH. Nagrody moga różnić się od przedstawionych na zdjęciach. Uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda w okresie promocji. Organizator ma prawo do wymiany nagrody na inną o tej samej wartości i zbliżonych parametrach. Warunkiem wydania nagrody jest brak przeterminowanych zobowiązań płatniczych Uczestnika w stosunku do Organizatora oraz zaakceptowanie Regulaminu, który jest dostępny na stronie http://alfaelektro.com.pl/resources/eHandel/regulamin.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz