Z życia hurtowni Alfa Elektro

Aktualności

Sieć hurtowni sprzętu elektrycznego Alfa Elektro rozwija się w zawrotnym tempie. Aby  ułatwić Państwu nadążanie za tempem zmian zachodzących w naszej firmie, przygotowaliśmy dział aktualności. Znajdują się tutaj wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące bieżącej działalności naszych placówek na terenie całego kraju. Zapraszamy do lektury!


Philips - Graj z najlepszymi i wygrywaj!

Graj z najlepszymi i wygrywaj! Weź udział w nowej promocji Philips i Alfa Elektro. W okresie od 25 kwietnia do 30 czerwca 2018 r. kup produkty promocyjne Philips i odbierz nagrodę za 1 grosz! O szczegóły pytaj w naszych oddziałach.

Promocją objęte są produkty Philips: LED tuby Philips i PILA, oprawy Philips LEDINAIRE, Oprawy Philips Coreline.

Za skumulowany zakup produktów promocyjnych o wartościach mieszczących się w kolejnych progach zakupowych Uczestnik otrzymuje:

  • PRÓG Ikwota min. 1 000 zł netto - Uczestnik otrzymuje Gadżety kibica: szalik z napisem Polska i czapkę z daszkiem z napisem Polska w cenie promocyjnej 1 grosz.
  • PRÓG II kwota min. 3 000 zł netto - Uczestnik otrzymuje Koszulkę Reprezentacji Polski (replika) w cenie promocyjnej 1 grosz.
  • PRÓG III kwota min. 5 000 zł netto - Uczestnik otrzymuje Piłkę Mistrzostw Świata PIŁKA NOŻNA adidas TELSTAR WORLD CUP OMB w cenie promocyjnej 1 grosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zobacz

Regulamin + załącznik