Z życia hurtowni Alfa Elektro

Aktualności

Sieć hurtowni sprzętu elektrycznego Alfa Elektro rozwija się w zawrotnym tempie. Aby  ułatwić Państwu nadążanie za tempem zmian zachodzących w naszej firmie, przygotowaliśmy dział aktualności. Znajdują się tutaj wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące bieżącej działalności naszych placówek na terenie całego kraju. Zapraszamy do lektury!


Schneider Electric - POCZUJ PIŁKARSKI KLIMAT

Weź udział w promocji Poczuj piłkarski klimat! Kup produkty Schneider Electric z grupy osprzętu elektroinstalacyjnego i odbierz nagrodę za grosz! Promocja trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2018 r.

 

Za skumulowany zakup produktów promocyjnych o wartościach mieszczących się w kolejnych progach zakupowych Uczestnik otrzymuje:

  • PRÓG Ikwota min. 500 zł netto – Uczestnik otrzymuje Tester napięcia Schneider Electric IMT 23009 lub Koszulkę kibica w cenie promocyjnej 1 grosz.
  • PRÓG IIkwota min. 2 000 zł netto – Uczestnik otrzymuje Kartę podarunkową do Media Markt/Decathlon o wartości 100 zł lub Torbę sportową w cenie promocyjnej 1 grosz.
  • PRÓG III kwota min. 4 000 zł netto – Uczestnik otrzymuje Kartę podarunkową do Media Markt/Decathlon o wartości 250 zł lub Torbę sportową i polar kibica w cenie promocyjnej 1 grosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zobacz
Regulamin