Z życia hurtowni Alfa Elektro

Aktualności

Sieć hurtowni sprzętu elektrycznego Alfa Elektro rozwija się w zawrotnym tempie. Aby  ułatwić Państwu nadążanie za tempem zmian zachodzących w naszej firmie, przygotowaliśmy dział aktualności. Znajdują się tutaj wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące bieżącej działalności naszych placówek na terenie całego kraju. Zapraszamy do lektury!


LED-POL - Olimpijska promocja

Nie czekaj! Weź udział w Olimpijskiej promocji! W okresie od 1 lutego do 31 marca 2018 r. kup produkty Led-Pol i odbierz nagrodę za grosz! Promocją objęty jest cały asortyment Led-Pol.

Za skumulowany zakup produktów promocyjnych o wartościach mieszczących się w kolejnych progach zakupowych Uczestnik otrzymuje:

  • PRÓG Ikwota min. 500 zł netto – Uczestnik otrzymuje: zestaw dłut MAKITA SDS PLUS (3szt) w skrzyneczce aluminiowej lub kartę upominkową RTVeuroAGD o wartości 40 zł w cenie promocyjnej za 1 grosz.
  • PRÓG II kwota min. 1 000 zł netto – Uczestnik otrzymuje: kieszeń elektryka P-71738 z pasem P-81000 MAKITA lub kartę upominkową RTVeuroAGD o wartości 80 zł w cenie promocyjnej za 1 grosz.
  • PRÓG III kwota min. 1 500 zł netto – Uczestnik otrzymuje: wiertarka Makita serii Maktec M600 lub  kartę upominkową RTVeuroAGD o wartości 120 zł w cenie promocyjnej za 1 grosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz
Regulamin