Z życia hurtowni Alfa Elektro

Aktualności

Sieć hurtowni sprzętu elektrycznego Alfa Elektro rozwija się w zawrotnym tempie. Aby  ułatwić Państwu nadążanie za tempem zmian zachodzących w naszej firmie, przygotowaliśmy dział aktualności. Znajdują się tutaj wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące bieżącej działalności naszych placówek na terenie całego kraju. Zapraszamy do lektury!


Philips - Make Light Work

Weź udział w promocji Alfa Elektro i Philips - MAKE LIGHT WORK. W okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2017 r. kup produkty objęte promocją za minimum 1000 zł netto i odbierz nagrodę za grosz!

Promocją objęte są następujące produkty marki „Philips”: źródła światła Philips LED, źródła światła PILA LED, oprawy LED marki LEDINAIRE, oprawy profesjonalne Philips LED z serii Coreline, oprawy zewnętrzne Philips BGS213 Malaga LED oraz czujniki OccuSwitch Philips.

PRÓG I - za skumulowany zakup produktów za min. 1000 zł netto uczestnik otrzymuje kartę paliwową Orlen o wartości 80 zł lub voucher do sklepów Euro RTV AGD o wartości 80 zł za 1 grosz.

PRÓG II - za skumulowany zakup produktów za min. 3000 zł netto uczestnik otrzymuje kartę paliwową Orlen o wartości 270 zł netto lub voucher do sklepów Euro RTV AGD o wartości 270 zł za 1 grosz.

PRÓG III - za skumulowany zakup produktów za min. 5000 zł netto uczestnik otrzymuje kartę paliwową Orlen o wartości 500 zł netto lub voucher do sklepów Euro RTV AGD o wartości 500 zł za 1 grosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zobacz

Regulamin