Z życia hurtowni Alfa Elektro

Aktualności

Sieć hurtowni sprzętu elektrycznego Alfa Elektro rozwija się w zawrotnym tempie. Aby  ułatwić Państwu nadążanie za tempem zmian zachodzących w naszej firmie, przygotowaliśmy dział aktualności. Znajdują się tutaj wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące bieżącej działalności naszych placówek na terenie całego kraju. Zapraszamy do lektury!


Alfa Elektro - szkolenia on line

WEBINARY NOWA FORMA SZKOLEŃ W ALFA ELEKTRO!

Nie masz czasu na szkolenie, a chcesz być na bieżąco z nowościami, które pojawiają sią na rynku? Weź udział w nowej formie szkoleń organizowanych w Alfa Elektro. Webinary (szkolenia on-line) to okazja do poznania nowych produktów i rozwiazań. Tak jak podczas szkolenia tradycyjnego, tak i tutaj jest ono prowadzone przez specjalistów. Alfa Elektro wraz z firma Phoenix Contact
prowadzi dla swoich klientów szkolenia w formie on-line, które odbywają się raz w miesiącu. Obecnie prowadzone szkolenia poświęcone są tematyce z zakresu branży przemysłowej.

NAJBLIŻSZY WEBINAR JUŻ 26 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 10:00 NA TEMAT SYSTEMU ZŁĄCZEK SZYNOWYCH CLIPLINE COMPLETE PHOENIX CONTACT. WSZYSTKIE RODZAJE POŁACZEN – JEDEN SYSTEM!

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie maila na adres marketing@alfaelektro.pl w tytule wpisujac WEBINAR. Liczba miejsc jest ograniczona. 

ZALETY WEBINARÓW:

  • Oszczędność czasu. Szkolenie trwa ok. 1 godziny.
  • Wystarczy urzadzenie z dostepem do Internetu (laptop, tablet lub smartfon).
  • Dostep do materiałów szkoleniowych.
  • Tematyka webinarów w zakresie zagadnień przemysłowych.
  • Pokój webinaru z oknem prezentera, oknem udostepnianej prezentacji oraz oknem czatu.